Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.04.2018 08:32
God of War. Trolle, rozwój psychiczny Kratosa i unboxing superlimitowanej edycji
1107V

God of War. Trolle, rozwój psychiczny Kratosa i unboxing superlimitowanej edycji

Odliczanie do premiery God of War trwa. Tym razem możemy nacieszyć oczy nowym gameplayem, przedstawiającym walki z trollami a także zobaczyć unboxing "superlimitowanej" edycji God of War, która została wydana tylko w 2 tysiącach egzemplarzy.

Trolle tylko wydają się głupimi spaślakami. Te olbrzymy to wg deweloperów God of War najbardziej inteligentni przeciwnicy z gry. Dawniej trolle posiadały całą cywilizację, zakładały swoje miasta, stworzyły swój system religijny itd. Dzisiaj na świecie zostały już tylko ostatnie trolle i z tymi niedobitkami zmierzymy się w najnowszym God of War. Każdy z trolli w grze nosi własne imię i cechuje się unikalnymi zachowaniami i reakcjami.

Zestawy PS4 + God of War w dobrych cenach w EURO RTV AGD

Drugi materiał od Sony dotyczy podróży Kratosa. Chodzi o jego rozwój psychologiczny, uświadomienie sobie tego, że lepiej by żył samotnie, nie sprawiając więcej cierpienia ludziom ze swojego otoczenia. Po przybyciu do Skandynawii Atreus staje się jednak łącznikiem do "wyciągania Kratosa z mroku". 

Ostatni materiał to unboxing superlimitowanej edycji God of War, która została wyprodukowana tylko w 2400 egzemplarzach. Takie niedostępne w sklepach wydania God of War otrzymali m.in. niektórzy recenzenci.

Premiera God of War już w najbliższy piątek.

Tagi: