Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2018 20:02
Call of Duty: WWII Blitzkrieg. Zwiastun zapowiada wydarzenie
555V

Call of Duty: WWII Blitzkrieg. Zwiastun zapowiada wydarzenie

Sledgehammer Games właśnie zapowiedziało kolejne wydarzenie w Call of Duty: WWII. Zmagania właśnie się rozpoczynają i z tej okazji możemy zerknąć na świeżutki zwiastun.

Call of Duty: WWII systematycznie oferuje graczom dodatkowe atrakcje. Twórcy opracowują płatne dodatki, ale nie zapominają również o bezpłatnych aktualizacjach. Najnowsza paka właśnie trafiła na serwery.

Call of Duty: WW2. Pełna prezentacja V2 i Dunkierki z The War Machine

 „Wróg puka do drzwi, więc dowództwo wystosowało nowe rozkazy: zbierz oddział, ruszaj na front i zdobądź dodatkowe nagrody za swoje starania. Kapitan Butcher powrócił, aby ci pomóc, i ma na składzie sześć całkiem nowych broni, których możesz użyć w Wojnie Naziemnej, nowym trybie 9 na 9 graczy.”

Tymi słowami wydawca zapowiada wydarzenie. Gracze mogą już dzisiaj sprawdzić zupełnie nowy tryb, w którym zmierzą się dwie drużyny składające się z maksymalnie dziewięciu graczy. Jednocześnie do tytułu trafi sporo dodatkowych broni.

Przyjemności są dostępne wyłącznie do 8 maja, więc nie traćcie czasu na głupoty, wrzucajcie płytki do PlayStation 4, Xboksa One i PC, a następnie walczcie o punkty.  

Warto pamiętać, że wielka prezentacja Call of Duty: Black Ops 4 odbędzie się 17 maja. Nowa odsłona serii trafi na rynek 12 października 2018 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: WWII Sledgehammer Games trailer zwiastun

Nie przegap