Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2018 16:26
Hereditary potrafi przerazić. Wysoko oceniany horror na zwiastunie
1169V

Hereditary potrafi przerazić. Wysoko oceniany horror na zwiastunie

Jeśli preferujecie „nadnaturalne horrory”, to powinniście zapamiętać nazwę Hereditary. Wkrótce odbędzie się premiera filmu, który otrzymał kolejny naprawdę dobry zwiastun.

Hereditary to pierwsza duża produkcja w reżyserii Ariego Astera. Młody twórca miał jednocześnie okazję napisać scenariusz do filmu, który aktualnie został wyemitowany na festiwalach filmowych w Sundance oraz "South by Southwest" w Austin.

Hotel Artemis. Zwiastun pokazuje hotel tylko dla przestępców

To właśnie na tych wydarzeniach z filmem zapoznali się krytycy, którzy są zachwyceni horrorem. Aktualnie Hereditary może pochwalić się średnią ocen na poziomie 89% przy 13 pozytywnych recenzjach.

Horror przedstawia historię Grahamów, którzy muszą poradzić sobie z dziwnymi sytuacjami. Niewytłumaczalne zdarzenia dzieją się po śmierci babci i początkowo wszyscy tłumaczą sobie te problemy żałobą oraz przemęczeniem, ale gdy sytuacje nabierają rozpędu, Grahamowie zaczynają rozumieć, że na ich rodzinie ciąży „mroczne dziedzictwo”.

Debiut w polskich kinach odbędzie się 22 czerwca i bez wątpienia produkcja może okazać się sporym sukcesem. Zdaję sobie doskonale sprawę, że nie wszyscy przepadają za takimi horrorami, ale jeśli preferujecie „nawiedzone dzieciaki”, to będziecie zachwyceni.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: film hereditary horror trailer zwiastun

Nie przegap