Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2018 19:32
Halo: The Master Chief Collection może wkrótce trafić do Xbox Game Pass
712V

Halo: The Master Chief Collection może wkrótce trafić do Xbox Game Pass

Microsoft przedwcześnie opublikował reklamę nowej oferty Xbox Game Pass. Firma zapowiedziała dołączenie do zestawu Halo: The Master Chief Collection i będzie to pewnie jedna z gier w majowej aktualizacji.

Microsoft chętnie zapowiada swoje wielkie aktualizacje gier z Xbox Game Pass. W marcu firma wspomniała o dołączeniu do usługi Cities: Skylines, które następnie trafiło do subskrybentów w kwietniu.

Xbox Game Pass. Cena, gry, hity i szczegóły

Zbliżoną sytuację widzieliśmy w weekend. Firma na Twitterze opublikowała materiał zapowiadający dołączenie do Xbox Game Pass Halo: The Master Chief Collection – wiadomość została podpisana „Po prostu powiedz kiedy.”, ale zamiast konkretów… Firma usunęła informację.

Bardzo możliwe, że zespół odpowiedzialny za promocję opublikował szczegóły za szybko, a konkrety mają zostać przedstawione przykładowo dopiero w przyszłym tygodniu – w okolicach wtorku-czwartku poznamy oferty Xbox Game Pass, Games with Gold, czy też PlayStation Plus.

Będzie to na pewno dobra wiadomość, ponieważ Halo: The Master Chief Collection oferuje cztery świetne gry, które wciąż są ulepszane – 343 Industries potwierdziło chęć poprawienia niektórych mankamentów z kolekcji.

Halo The Master Chief Collection Xbox Game Pass

Źródło: Twitter.com

Tagi: