Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.04.2018 11:53
Spotify łączy siły z Hulu. Muzyka i seriale w jednym pakiecie
1591V

Spotify łączy siły z Hulu. Muzyka i seriale w jednym pakiecie

Spotify zyskało już taką popularność na całym świecie, że nawet Microsoft zrezygnował z prowadzenia Groove Music na rzecz tej platformy. Okazuje się, że Spotify ma apetyt na dalszy rozwój.

Spotify ma już ok. 70 milionów aktywnych użytkowników. Platforma muzyczna chce się jednak dalej rozwijać i uważa, że strzałem w dziesiątkę jest nawiązywanie ścisłej współpracy z innymi potentatami rynku streamingowego.

Koniec Groove Music i początek Spotify na XOne

Już teraz osoby z wykupionym kontem Premium mogą nabyć pakietowy abonament (Spotify + Hulu) za 13 dolarów miesięcznie. W takim przypadku otrzymujemy dostęp jednocześnie do biblioteki muzycznej Spotify i do filmów Hulu. Oszczędza się w wtedy ok. 5 dolarów miesięcznie, bo sama subskrypcja Spotify Premium kosztuje 10 dolarów a Hulu 8 dolarów.

W ofercie Hulu znajduje się obecnie ok. 75 tysięcy programów TV, seriali i filmów. Spotify nawiązując taką współpracę zamierza walczyć z innymi streamingowymi gigantami - przede wszystkim z Apple Music.

Źródło: http://www.postbulletin.com/spotify-to-bundle-premium-service-with-hulu/article_0a1ca8a0-3e13-11e8-bf10-4fa4f170c915.html

Tagi: hulu muzyka pakiet seriale spotify