Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.04.2018 13:30
Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Małpy bawią się na Nintendo Switch
1305V

Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Małpy bawią się na Nintendo Switch

Donkey Kong jest jedną z najstarszych i najważniejszych marek jakie ma w swoim portfolio Nintendo. Po udanym debiucie na Wii U, Tropikalny mróz trafi już niebawem na Switcha.

Mimo, że Nintendo kojarzone jest z firmą tworzącą banalnie proste gierki dla dzieci, każdy kto choć raz spróbował zagrać w Donkey Konga, szybko przekonał się, że prawda jest zgoła inna. Japończycy potrafią w bardzo kolorowej, przyjaznej dla oka i całej rodziny formie, zgotować nam prawdziwe piekło na ziemi.

Football Manager Touch zadebiutował na Nintendo Switch

Donkey Kong jest bowiem jedną z najtrudniejszych serii platformówek, jakie istnieją obecnie na rynku. Nic zatem dziwnego, że sympatyczny małpiszon wraz z całą familią zaskarbił sobie serca milionów graczy na całym świecie, którzy to już 4 maja będą mieli okazję ponownie zmierzyć się z pomysłowością autorów cyklu.

Aby nie serwować nam dwa razy dokładnie tego samego, Ninny dorzuciła do odświeżonej wersji swojego hitu nową grywalną postać, jaką jest Funky Kong – bardzo „luzacki” człekokształtny korzystający ze wszystkich stereotypów dotyczących stylu, jaki reprezentuje.

Należy także pamiętać, że to idealna gra dla dwojga, albowiem w duecie małpiszony potrafią sporo zyskać i wzajemnie się wspierać, a dzięki dwóm Joy-Conom Switcha, możecie grać kiedy tylko chcecie i gdzie chcecie.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze - Nintendo Switch

Tagi: donkey kong country: tropical freeze Nintendo remaster Retro Studios

Nie przegap