Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.04.2018 12:30
Dragon Quest Builders 2. Wydarzenia gry kontynuują historię Dragon Quest II
652V

Dragon Quest Builders 2. Wydarzenia gry kontynuują historię Dragon Quest II

Pierwsze odsłony serii Dragon Quest zostały dziś już mocno zapomniane, lecz Square Enix wciąż o nich pamięta. Jednym z najlepiej świadczących o tym dowodów jest to, że nadchodzące DQ: Builders 2 będzie osadzone po wydarzeniach z „dwójki”.

Dragon Quest II wyszło jeszcze w 1987 roku i pojawiło się na Nintendo Entertainment System, więc z perspektywy dzisiejszego pokolenia młodych graczy, jakieś tryliard lat temu. Jednakże Kwadratowi nie zapominają o swoich korzeniach i szykują prawdziwą gratkę dla tych starych wyjadaczy, którzy mieli styczność z drugą odsłoną serii.

Shenmue. Remaster vs. oryginał w porównaniu grafiki

Nadciągające w tym roku Dragon Quest Builders 2 opowie historię Zakonu Hargona, który to uformował się po śmierci swojego władcy, który to z kolei poświęcił swe życie w celu przyzwania Boga Zniszczenia, jakim był Malroth.

Ostatnio producenci gry zaprezentowali na screenach bardzo tajemniczego chłopca o imieniu… Malroth, który to będzie przyjaźnił się z głównym bohaterem, w którego się wcielimy. Chłopak ma złowrogi i podejrzanie demoniczny wygląd, więc na pewno będzie w tej historii bardzo ważną postacią – jego sylwetkę możecie zobaczyć w naszej galerii.

Dla fanów marki taka wiadomość jest sporym plusem, albowiem stojąca nieco z boku seria Builders będzie nieco bliższa głównemu kanonowi.

Dragon Quest Builders 2 Announced for Switch & PS4

Źródło: https://gematsu.com/2018/04/dragon-quest-builders-2-set-after-the-events-of-dragon-quest-ii

Tagi: Dragon Quest Builders 2 dragon quest ii