Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2018 19:15
W Injustice 2, Skyrim, Ghost Recon Wildlands i Halo 5 gramy za darmo przez weekend
1102V

W Injustice 2, Skyrim, Ghost Recon Wildlands i Halo 5 gramy za darmo przez weekend

Jeśli nie macie większych planów na zbliżający się weekend, to możecie sprawdzić cztery produkcje za darmo. Gry NetherRealm Studios, Bethesdy, Ubisoftu i 343 Industries są dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Zbliżający weekend zapowiada się wyjątkowo dobrze. Nawet jeśli nie zamierzacie wychodzić z domu, to nie musicie się nudzić, ponieważ wydawcy zdecydowali się zaoferować aż cztery produkcje, które możecie sprawdzić bez dodatkowych opłat.

Gry w Biedronce. Ruszyła kwietniowa promocja

Zacznijmy od gry Ubisoftu – Ghost Recon Wildlands jest dostępne za darmo od 12 do 15 kwietnia na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Francuzi pozwalają sprawdzić kampanię, tryb sieciowy (PVP Ghost War), a nawet wydarzenie specjalne z Samem Fisherem. Standardowo gracze mogą kupić tytuł w specjalnych promocjach – 67% zniżkę znajdziecie w sklepie Microsoftu, Sony oraz na Steam.

Podobną sytuację widzimy w przypadku gry NetherRealm – Injustice 2 jest również dostępne od 12 do 15 kwietnia, jednak w tym wypadku gracze mogą sprawdzać bijatykę wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksie One. Jeśli po tym weekendzie zdecydujecie się nabyć grę, to skorzystacie z 40% zniżki.

Natomiast The Elder Scrolls V: Skyrim oraz Halo 5: Guardians są dostępne bez dodatkowych opłat wyłącznie na Xboksie One do 15 kwietnia – w drugiej sytuacji to nawet nie było innej możliwości. Obie gry pobierzecie z Xbox Live i w sklepie Amerykanów możecie kupić tytuły z 50% zniżką. Warto zaznaczyć, że pozycja Bethesdy jest dostępna w usprawnionej wersji oraz wspiera modyfikacje.   

Tagi:

Nie przegap