Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 18:00
Warcraft III z ogromną aktualizacją. Blizzard przygotowuje się do wersji HD
932V

Warcraft III z ogromną aktualizacją. Blizzard przygotowuje się do wersji HD

Twórcy z „Zamieci” małymi krokami przygotowują wiernych wyznawców Warcrafta na upiększoną trójkę. Firma wydała dzisiaj wielką aktualizacje, która znacząco usprawnia produkcje oraz przygotowuje dodatkowe funkcje.

Starcraft otrzymał już upiększoną wersję i teraz najwyższy czas na Warcrafta. Blizzard potwierdził, że zamierza przygotować edycję HD, jednak na początku musi odpowiednio zadbać o podstawkę – właśnie z tego powodu dzisiaj opublikowano wielką aktualizację.

Warcraft III Invitational. Turniej i ważna aktualizacja gry

Już w lutym profesjonalni gracze otrzymali możliwość sprawdzenia wielu usprawnień przygotowanych dla Warcrafta III, a dzisiaj pliki wylądowały na ogólnych serwerach. Gracze w tej sytuacji mogą liczyć na:

  • Wiele poprawek w balansie
  • Wsparcie dla ekranów panoramicznych
  • Zwiększone sesje sieciowe do 24 graczy (wcześniej 12)
  • Poprawiony edytor świata
  • Usunięto wiele błędów i bugów

Teraz gracze mogą sprawdzać nowości, cieszyć się udoskonaloną „Trójką”, a autorzy mogą dalej dłubać w produkcji. Poprawki to oczywiście podstawa do wykreowania edycji „HD”, która otrzyma również ulepszoną oprawę – na stosowną zapowiedź musimy jeszcze zaczekać, ale jest to raczej kwestia czasu.

Należy jednocześnie pamiętać, że grupa fanów przygotowuje Warcrafta III na silniku Starcrafta II – zespół małymi krokami ulepsza kolejne modele i aktualnie Blizzard nie blokuje produkcji.  

Źródło: https://us.battle.net/forums/en/bnet/topic/20762137149

Tagi: aktualizacja blizzard Warcraft III warcraft iii hd