Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 20:26
Spider-Man wygląda obłędnie. Dynamiczna walka na nowych fragmentach
2631V

Spider-Man wygląda obłędnie. Dynamiczna walka na nowych fragmentach

Nowe fragmenty pozwalają jeszcze raz spojrzeć na walkę z nowej gry Insomniac Games. Ojcowie Ratcheta szykują dla nas grubą bombę, która wygląda wprost fantastycznie. Zobaczcie fragmenty z gry.

7 września odbędzie się wielkie wydarzenie. Insomniac Games zaoferuje nam zupełnie nową opowieść, która została przygotowana przez deweloperów we współpracy z przedstawicielami Marvela.

Spider-Man z zadaniami pobocznymi, gadżetami i strojami. Szczegóły gry

Historia jest aktualnie małą tajemnicą, która zostanie odsłonięta ta w kolejnych tygodniach, ale dzisiaj możemy spojrzeć na nowy fragment rozgrywki. Twórcy pokazują skromne urywki walki i gameplay wygląda fantastycznie.

Parker jest dynamiczny, wykorzystuje podczas starć sieć, chętnie korzysta z gadżetów i każdy ruch wygląda wprost idealnie. To spora uczta dla oczu, a dodatkowo nie możemy zapomnieć, że to dopiero początek przyjemności – w końcu autorzy nie pokazują nam dopakowanego bohatera, który posiada cały sprzęt.

Twórcy oczywiście opierają zmagania na systemie znanym z między innymi serii Batman: Arkham i przynajmniej na filmach całość wygląda… Smakowicie. Szczerze mówiąc chcę już chwycić pada w łapy i wskoczyć w grupę bandziorów – to prawdopodobnie będzie kolejna gra, w której walka będzie czystą przyjemnością.

Szykuje się kolejny hicior?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games playstation 4 sony spider-man