Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 21:00
Destiny 2 Warmind z datą premiery. Mapy z DLC za darmo
854V

Destiny 2 Warmind z datą premiery. Mapy z DLC za darmo

Bungie nie powiedziało ostatniego słowa w sprawie Destiny 2. Twórcy mają spore plany związane z rozwojem produkcji i dzisiaj poznaliśmy konkretne informacje. Drugi dodatek zatytułowany Warmind trafi do Strażników w przyszłym miesiącu.

Destiny 2 Warmind to drugi, fabularny dodatek do produkcji Bungie. Nad zawartością pracował główny zespół studia, który przygotował kolejne lokacje, nowych przeciwników i świeżutkie wydarzenia. Aktualnie niestety nie możemy spojrzeć na choćby zwiastun DLC.

Destiny 2 - recenzja gry

Takie przyjemności zostaną ujawnione 24 kwietnia. To właśnie na ten dzień Bungie zaplanowało live-stream, podczas którego spojrzymy na Destiny 2 Warmind oraz poznamy sporo informacji dotyczących nowych przygód.

Studio stara się rozwijać rywalizację PVP i właśnie z tego powodu dodatkowe mapy z pierwszego oraz drugiego dodatku trafią do wszystkich graczy za darmo. Jest to na pewno przyjemna wiadomość dla fanów marki Destiny, którzy nie chcieli inwestować w rozszerzenia. Małym ograniczeniem jest fakt, że prywatne mecze założą na nowych miejscówkach wyłącznie klienci, którzy kupili zawartość.

Destiny 2 Warmind trafi do graczy 8 maja jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Będzie to jednocześnie ważna data, ponieważ w tym dniu rozpocznie się trzeci sezon wsparcia – gracze mogą liczyć na kolejne aktualizacje rozwijające tytuł.

Tak prezentują się pełne plany dotyczące Destiny 2 na kolejne miesiące:

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 destiny 2: warmind