Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2018 20:56
Nintendo Switch ma wiele niezapowiedzianych i dużych gier. Sprzedaż w 2018 roku będzie świetna
1637V

Nintendo Switch ma wiele niezapowiedzianych i dużych gier. Sprzedaż w 2018 roku będzie świetna

Japoński sprzęt ma zaliczyć kolejny wyjątkowy rok. Zdaniem dyrektora generalnego GameSpotu jeszcze w tym roku będziemy świadkami wielu fantastycznych premier, dzięki którym sprzedaż urządzenia będzie wciąż na wyjątkowym poziomie.

Nintendo Switch zaliczył kapitalny 2017 rok, ale pierwsze miesiące 2018 roku nie wyglądają tak dobrze. Mimo wszystko Nintendo ma nie narzekać pod koniec roku, bo zdaniem GameSpotu, jeszcze w tym roku będziemy świadkami wielu znaczących debiutów.

Frostpunk na PS4 i XOne. Polskie studio rozważa konwersję dla Switch

Michael Mauler udowodnił już, że zasiadanie na stołku CEO GameStopu to wyjątkowa rola, ponieważ mężczyzna posiada zakulisowe informacje dotyczące największych premier na wszystkie najważniejsze systemy.

Tym razem dyrektor generalny podczas rozmowy z inwestorami zapewniał, że Nintendo ma jeszcze sporo niezapowiedzianych i dużych produkcji, które mają pobudzić rynek:

„Gdy przyglądam się liście produkcji, to wiele z nich nie zostało jeszcze zapowiedzianych i ten rok wygląda również bardzo, bardzo dobrze.”

Mauler jest przekonany, że jeszcze w 2018 roku będziemy świadkami świetnego zainteresowania Nintendo Switchem, który będzie zachęcał nowych klientów nowymi produkcjami. Aktualnie przedstawiciel GameStopu nie posiada informacji dotyczących kolejnych 12 miesięcy, ale możemy spodziewać się, że Japończycy już planują kilka naprawdę grubych tytułów.

Źródło: https://gamingbolt.com/nintendo-switch-has-many-unannounced-big-games-sales-will-continue-to-be-strong-in-2018-gamestop

Tagi: