Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 11.04.2018 09:30
Liga Mistrzów - grają o półfinał! Dzisiaj Real - Juventus i Bayern - Sevilla
736V

Liga Mistrzów - grają o półfinał! Dzisiaj Real - Juventus i Bayern - Sevilla

A jednak! W piłce naprawdę wszystko jest możliwe. Przed ćwierćfinałami faworytami do awansu były ekipy Barcelony i Manchesteru City, a w półfinałach zobaczymy ich pogromców: Romę i Liverpool. Zwłaszcza Włosi dokonali "niemożliwego", eliminując Barcelonę, która w pierwszym meczu ograła ich 4:1. Dzisiaj poznamy pozostałe dwie ekipy, a już w piątek losowanie półfinałów. 

Zasady zabawy są bardzo proste - na specjalnej podstronie znajdziecie przygotowany zestaw par aktualnej kolejki Ligi Mistrzów. Wasze zadanie to wytypowanie wyników poszczególnych spotkań wraz z wynikami pierwszej połowy. Za poprawne typy dostajecie punkty, które następnie pozwalają utworzyć klasyfikację generalną. Najlepsze 5 osób po zakończeniu meczu finałowego 26 maja zgarną nagrody ufundowane przez Techland i PPE. 

LIGA MISTRZÓW W PRO EVOLUTION SOCCER 2018


Rewanżowe mecze ćwierćfinałowe - 10 i 11 kwietnia

Wyniki pierwszych meczów:

  • Barcelona - Roma 4:1
  • Liverpool - Manchester City 3:0
  • Sevilla - Bayern 1:2
  • Juventus - Real 0:3

Zapraszamy do typowania. Typować można do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto przypominamy, że typy można edytować (również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem). 

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Przypominamy, że własne rozgrywki Ligi Mistrzów możecie rozegrać w Pro Evolution Soccer 2018. Zapraszamy do zabawy i życzymy trafnych typów!

Tagi: pes 2018