Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2018 20:30
Spyro Reignited Trilogy ma trafić na Nintendo Switch
1184V

Spyro Reignited Trilogy ma trafić na Nintendo Switch

Activision wczoraj potwierdziło przygotowanie Spyro Reignited Trilogy. Tytuł oficjalnie zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One, ale według najnowszych plotek, twórcy mają również pracować nad wersją przeznaczoną na Nintendo Switcha.

21 września odbędzie się premiera Spyro Reignited Trilogy na PlayStation 4 i Xboksa One. Kolekcja na pierwszych materiałach prezentuje się fantastycznie i sympatycy trójwymiarowych platformówek powinni wyczekiwać na debiut gry.

Spyro Reignited Trilogy na porównaniu oprawy. 2018 vs. 1998

Pierwsze przecieki sugerowały nadejście Spyro Reignited Trilogy wyłącznie na PlayStation 4 – Sony miało zagwarantować sobie roczną ekskluzywność, a w późniejszym terminie pakiet miał wskoczyć również na Xboksa One, Nintendo Switch i PC. Dzisiaj już wiemy, że plany zostały zmienione, ale sympatycy Nintendo nie potrafią się pogodzić, że taka przyjemność nie trafi na „Przełącznik”.

Jak się okazuje, Spyro Reignited Trilogy ma trafić na Nintendo Switch. Zdaniem Laury Kate Dale (to ona jako pierwsza informowała o trylogii), tuż po zapowiedzi tytułu na stronie Nintendo dało się odnaleźć informacje dotyczące gry.

Notka została prędko usunięta, jednak możemy mieć pewność, że nie pojawiła się na stronie przez przypadek. Według plotek, Toys for Bob nie zdąży przygotować na września trzech odsłon, więc wydawca zdecydował się wrzucić grę aktualnie na PS4 i XOne, a do końca roku odbędzie się premiera na NS.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob