Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2018 15:32
Farm Manager 2018 w sklepach. Premiera ciekawego symulatora farmy
872V

Farm Manager 2018 w sklepach. Premiera ciekawego symulatora farmy

Farm Manager 2018 nie jest kolejną produkcją nastawioną na godzinne i mozolne grzebanie w ziemi. Twórcy z Cleversan Software postanowili odświeżyć farmerski świat i oferują strategię ekonomiczną, która właśnie trafia na półki sklepowe.

Na rynku nie brakuje symulatorów farmy, w których gracz wskakuje na traktor i przez kilkanaście minut potrafi zajmować się jednym polem. Cleversan Software zdecydowało się znacząco odmienić zasady rozgrywki i Farm Manager 2018 jest rozbudowanym „tycoonem”

Yakuza Kiwami 2 w Polsce. Edycja limitowana w cenie standardowego wydania

Farm Manager 2018 to nie tylko symulator farmy, a jednocześnie strategia ekonomiczna, w której gracz przejmuje rolę zarządcy gospodarstwa, ale jednocześnie musi wydawać polecenia pracownikom. Jak zawsze należy między innymi wytwarzać produkty w jak najtańszy sposób i sprzedawać je z odpowiednim zyskiem.

W grze znalazło się ponad 40 budynków gospodarczych i przetwórczych, ponad 20 upraw do wyboru, 9 gatunków zwierząt hodowlanych, blisko 40 specjalistycznych maszyn, 3 tryby rozgrywki z 15 scenariuszami oraz zmienna pogoda i pora roku.

Podczas rozgrywki gracz może przykładowo uprawiać truskawki, podnosić kwalifikacje zespołu, hodować zwierzęta, kupować nowe maszyny, budować fabryki, czy też tworzyć modyfikacje i dzielić się nimi z innymi fanami gatunku.

Farm Manager 2018 jest dostępny od dzisiaj za 52,90 zł – w zestawie gracze otrzymają produkcję oraz dwustronny kalendarz rolnika. Zainteresowani za 72,90 zł mogą nabyć pakiet Farm Manager 2018 + Polska Farma 2017.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cleversan software farm manager 2018 playway premiera