Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 19:24
„PlayStation 4 to najlepsze miejsce do gry”. Nowa reklama Sony z hitami
1798V

„PlayStation 4 to najlepsze miejsce do gry”. Nowa reklama Sony z hitami

Japońska korporacja zachęca do swojej cenionej konsoli. Firma przygotowała świeżutką reklamę, która przedstawia kilka już wydanych oraz nadciągających tytułów na PlayStation 4. Sony chwali się między innymi nową przygodą Kratosa.

Sony nie może narzekać na materiał źródłowy do reklam PlayStation 4. W następnych tygodniach na japońskiej konsoli zadebiutuje kilka mocnych tytułów, ale firma dodatkowo przedstawia już wcześniej wydane produkcje.

Spider-Man. Gameplay pokazuje dynamiczną walkę

Najnowsza reklama korzysta ze znanego sloganu, według którego PlayStation 4 to „najlepsze miejsce do gry”. Japończycy pokazują w materiale takie tytuły jak God of War oraz Spider-Man, ale również pozwalają spojrzeć na najnowsze odsłony Far Cry oraz MLB: The Show.

Dobór gier nie powinien Was specjalnie dziwić, ponieważ reklama została przygotowana na rynek amerykański, więc firma skupia się na mięsku, które może zainteresować mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Jedynie może tutaj brakować Detroit: Become Human, ale kampania marketingowa tej produkcji dopiero ruszy. Dzisiaj odbyły się pokazy dla dziennikarzy, którzy zapoznali się z dłuższym fragmentem rozgrywki, więc już wkrótce pojawi się nowy gameplay.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 reklama sony tv spot