Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.04.2018 08:23
Overwatch. Odwet zapewnia nowych wrogów, mapę w Wenecji i inne atrakcje. Pierwszy zwiastun
913V

Overwatch. Odwet zapewnia nowych wrogów, mapę w Wenecji i inne atrakcje. Pierwszy zwiastun

Insurekcja King's Row to nie jedyna atrakcja z odblokowanych "archiwów" Overwatch. Blizzard ujawnia kolejne wyzwanie, które już niedługo zostanie uruchomione dla graczy. Tym razem chodzi o Odwet.

Blizzard opublikował zwiastun wydarzenia specjalnego "Odwet", które ma zostać uruchomione w Overwatch już 10 kwietnia i trwać do końca miesiąca. W Odwecie przenosimy się o 8 lat w przeszłość i dołączamy do oddziału Blackwatch podczas próby przechwycenia wysoko postawionego członka Szponu.

W trakcie Odwetu powalczymy na ulicach Wenecji jako Genji, Moira, McCree i Reyes (znany jako Żniwiarz). Za ukończenie misji odblokować można 100 znanych już elementów ozdobnych dla bohaterów i 60 nowych elementów - m.in. emotek, graffiti itd.

Oczywiście główną atrakcją w Odwecie jest świeża mapa "Venice Rialto". Rzecz wygląda klimatycznie i bazuje oczywiście na pejzażu miejskim Wenecji (znajdziemy tu zatem masę kanałów, mostów i kamienic budowanych w typowo włoskim stylu). Już teraz wiadomo, że nowe skórki otrzyma Moira oraz Żniwiarz. Możliwe, że otrzymamy więcej świeżych strojów.

Poniżej znajdziecie zwiastun Odwetu a także krótkie wystąpienia Jeffa Kaplana, który zapowiedział nadciągające nowości w Overwatch. 

Tagi: Blizzard event jeff kaplan Overwatch pc ps4 xone