Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2018 17:54
Gran Turismo Sport ze specjalnym ogłoszeniem. Szykuje się bomba od Audi?
2331V

Gran Turismo Sport ze specjalnym ogłoszeniem. Szykuje się bomba od Audi?

Polyphony Digital szykują niespodziankę dla fanów Gran Turismo. Firma opublikowała nową reklamę, które w ciekawy sposób przedstawia produkcję, a jednocześnie materiał zapowiada kolejne wydarzenie.

Gran Turismo Sport rośnie z każdą kolejną aktualizacją. Polyphony Digital przygotowuje dodatkowe i bezpłatne treści, które znacząco rozwijają produkcję. Tytuł systematycznie otrzymuje nowe samochody oraz kolejne trasy.

Gran Turismo Sport z wielką aktualizacją. Auta, VR Time Trial, trasy i lepsze wsparcie kierownic

„Is it virtual or real?” – tym pytaniem został zatytułowany nowy materiał z Gran Turismo Sport. Spot porównuje rozgrywkę z rzeczywistością i jest to bez wątpienia ciekawa forma reklamy japońskiej produkcji.

Polyphony Digital nie zamierza ponownie promować samej pozycji, ponieważ firma wraz z Audi przygotowała pewną niespodziankę – 9 kwietnia odbędzie się prezentacja czegoś dużego! Możemy się oczywiście spodziewać, że w tym dniu niemiecki producent ujawni nowy samochód i maszyna jednocześnie trafi do gry?

Zerknijcie na ten ciekawy spot – takim filmem Sony mogłoby reklamować grę przed premierą, bo to naprawdę przemyślana propozycja, która mogłaby skłonić wiernych fanów do sięgnięcia po pudełka.

Źródło: YouTube.com

Tagi: audi Gran Turismo Sport Polyphony Digital reklama trailer zwiastun