Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2018 20:03
Unboxing Totaku Collection. Zobaczcie figurki z bohaterami PlayStation
1211V

Unboxing Totaku Collection. Zobaczcie figurki z bohaterami PlayStation

Figurki prezentujące bohaterów PlayStation wkrótce trafią do sprzedaży. Jeśli zamierzacie nabyć  Totaku Collection, to dzisiaj możecie spojrzeć na dokładną prezentację gadżetów. 

Totaku Collection to specjalne figurki prezentujące bohaterów kojarzonych z marką PlayStation. Japońska firma wydała zezwolenie na przygotowanie całej kolekcji i „mali wojownicy” trafią do sprzedaży już 6 kwietnia.

Spider-Man od Insomniac Games. Gameplay pokazuje otwarty świat i nadciągają informacje

Z tej okazji możemy spojrzeć na prezentację figurek. GameStopy otrzymały już swoje egzemplarze, więc jeden z oddziałów postanowił przedstawić następujące gadżety – Parappa the Rapper, Sackboy z LittleBigPlanet, Crash Bandicoot, Heiachi Mishima z Tekkena, Feisar FX350 z Wipeouta oraz Hunter z Bloodborne.

Takie przyjemności można nabyć za 9,99 dolarów, ale prawdopodobnie żaden z lokalnych sklepów nie zdecydował się aktualnie na sprowadzenie Totaku Collection – jeśli wiecie, gdzie można nabyć figurki, dajcie znać!

W Sieci wciąż nie milkną porównania Totaku Collection z amiibo (sam tak zapowiadałem projekty ThinkGeek), jednak nie możemy zapomnieć, że produkty sygnowane logiem PlayStation nie zapewnią nam jakiejkolwiek przewagi w grach – to zwykłe figurki.

Tagi: figurki playstation 4 Totaku Collection unboxing