Liga Mistrzów - czas na ćwierćfinały! Grają Barcelona - Roma i Liverpool - Manchester City

Konkurs
992V
Paweł Myśliwiec | 04.04.2018, 14:10

Za nami pierwsze dwa spotkania ćwierćfinałowe - Juventus przegrał u siebie z Realem 0:3, a Sevilla nie dała rady Bayernowi, przegrywając 1:2. Dzisiaj czas na pozostałe dwa mecze - Barcelona podejmuje Romę, a Liverpool zagra z Manchesterem City. Jak typujecie?

Zasady zabawy są bardzo proste - na specjalnej podstronie znajdziecie przygotowany zestaw par aktualnej kolejki Ligi Mistrzów. Wasze zadanie to wytypowanie wyników poszczególnych spotkań wraz z wynikami pierwszej połowy. Za poprawne typy dostajecie punkty, które następnie pozwalają utworzyć klasyfikację generalną. Najlepsze 5 osób po zakończeniu meczu finałowego 26 maja zgarną nagrody ufundowane przez Techland i PPE.

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe - 3 i 4 kwietnia

Zapraszamy do typowania. Typować można do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto przypominamy, że typy można edytować (również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem).

Przypominamy, że własne rozgrywki Ligi Mistrzów możecie rozegrać w Pro Evolution Soccer 2018. Zapraszamy do zabawy i życzymy trafnych typów!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Pro Evolution Soccer 2018.

Źródło: własne