Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2018 17:30
God of War na nowym materiale. Twórcy opowiadają o broni Kratosa
732V

God of War na nowym materiale. Twórcy opowiadają o broni Kratosa

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak gorących wieści o God of War. Sony potwierdziło wczesne recenzje produkcji, a teraz możemy spojrzeć na nowy materiał, na którym Kratos eliminuje kolejnych rywali.

Japończycy nie boją się dziennikarzy. God of War otrzyma recenzje nawet osiem dni przed premierą, więc każdy gracz będzie miał pewność, że nie kupi „kota w worku”. To dobry prognostyk dla fanów serii.

God of War. Kiedy premiera? Jaka cena?

W nowej opowieści Kratos nie otrzyma do dyspozycji swoich ikonicznych broni. Santa Monica Studio zdecydowało się zaoferować wojownikowi zupełnie nowy oręż, który został przedstawiony na nowym materiale.

„Topór Lewiatana” nie jest zwykłą bronią. Posiada on niezwykłe moce, które ulepszymy podczas przygody, a już na pierwszym gameplayu zobaczyliśmy Kratosa rzucającego siekierką w przeciwników – ten ruch pozwala zamrozić oponenta, gdy następnie gracz może za pomocą rąk lub tarczy okładać kolejnego rywala.

Studio w najnowszym dzienniku pozwala nie tylko spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki, ale gracze otrzymają również możliwość poznania szczegółów broni, która będzie nam towarzyszyć przez wiele długich godzin.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera god of war Santa Monica Studio Sony