Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2018 16:30
God of War z wczesnymi recenzjami. Sony pewne hitu!
2992V

God of War z wczesnymi recenzjami. Sony pewne hitu!

God of War nie będzie „kotem w worku”. Najnowsza gra Santa Monica Studio to pewniak Japończyków, którego finalne opinie przeczytamy na wiele dni przed premierą. Oznacza to w zasadzie jedno… Nadciąga hit.

Od pewnego czasu w naszej branży istnieje ciekawy trend. Wiele firm nie decyduje się na zaprezentowanie swoich produkcji przed premierą, by mieć pewność, że gracze nie zapoznają się z wczesnymi recenzjami. Tylko nieliczni, pewni swego wydawcy rozsyłają kopie na kilkanaście dni przed premierą.

God of War. Kiedy premiera? Jaka cena?

Sony bardzo wierzy w nową grę Santa Monica Studio. Wydawca zamierza dostarczyć kopie do dziennikarzy już wkrótce, ponieważ ostateczne opinie o produkcji zostaną przedstawione 12 kwietnia! Na osiem dni przed premierą tytułu.

W ostatnich miesiącach nieczęsto jesteśmy świadkami podobnych sytuacji. Możemy mieć pewność, że Japończycy nie boją się tekstów o nowej przygodzie Kratosa, który zdecydował się wyruszyć do zupełnie nowego świata, jednocześnie podróżując ze swoim synem.

Nowy God of War to wiele zmian, jednak już pierwsze opinie pokazały, że Santa Monica Studio nie zawiodło i przygoda legendarnego herosa będzie kolejną mocną, ekskluzywną grą w katalogu Sony. 

Wsiedliście już do hype-trainu?

Tagi: