Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.03.2018 08:33
Regalia: Of Men And Monarchs. "Polskie jRPG" z datą premiery na konsolach. Zobaczcie zwiastun
956V

Regalia: Of Men And Monarchs. "Polskie jRPG" z datą premiery na konsolach. Zobaczcie zwiastun

Już w grudniu 2017 r. dowiedzieliśmy się, że Regalia zmierza nie tylko na Switch, ale również na PS4 oraz XOne. Dzisiaj poznaliśmy dokładną datę premiery tego "polskiego jRPG-a".

Taktyczne RPG-i z turową mechaniką zabawy po długiej przerwie wracają ostatnio do mody. Regalia: Of Men and Monarchs chce wykorzystać ten trend, czerpiąc z klasyki gatunku jRPG i zapewniając możliwie jak najciekawszą fabułę.

Recenzja Regalia: Of Men and Monarchs na PPE

Polskie studio Pixelated Milk startowało z Regalią na Kickstarterze. Tutaj nasi rodacy uzyskali ponad dwa razy tyle, ile zakładali. Zamiast 40000 dolarów Pixelated Milk przytuliło 90000 dolarów. Gra - zgodnie z obietnicami - pojawiła się najpierw na PC, gdzie zebrała niezłe oceny (średnia 7.3/10 na Metacritic). Teraz produkcja przymierza się do wyjścia na konsolach.

Regalia trafi w pierwszej kolejności na PS4 - już 10 kwietnia 2018 r. Na szczęście posiadacze Xbox One i Switch niee będą musieli czekać długo. Premiery na tych platformach przewidziano na 12 kwietnia (Switch) i 13 kwietnia (Xbox One).

Gra zapewnia wg deweloperów ok. 30 godzin zabawy, rozbudowaną kampanię, ponad 20 ciekawych bohaterów w drużynie oraz 6 zróżnicowanych regionów. Naszą recenzję wersjęPC możecie sprawdzić tutaj.

Poniżej najnowszy zwiastun Regalii, obwieszczający konsolową datę premiery.
 

Tagi: Klabater Pixelated Milk ps4 regalia switch xone