Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2018 18:34
The Darkest Minds na zwiastunie. Połączenie Stranger Things z X-Men
887V

The Darkest Minds na zwiastunie. Połączenie Stranger Things z X-Men

20th Century Fox w końcu pokazało dłuższą prezentację The Darkest Minds. Zwiastun pozwala spojrzeć na głównych bohaterów oraz zarysowuje historię. Filmem powinni zainteresować się miłośnicy Stranger Things.

24 sierpnia w polskich kinach pojawi się The Darkest Minds. Film w reżyserii Jennifer Yuh („Spawn”, „Spicy City”, „Madagaskar”, „Kung Fu Panda”) został zaprezentowany na dłuższym zwiastunie, który zobaczycie poniżej.

Film Duke Nukem inspirowany Deadpoolem. John Cena głównym bohaterem

Produkcja to przedstawiciel gatunków science-fiction i thriller, który powstał na podstawie powieści o tym samym tytule, którą przygotowała Alexandra Bracken. Książka trafiła do księgarń w grudniu 2012 roku, a następnie autorka przygotowała jeszcze trzy przygody z tej serii.  

Bracken postanowiła przedstawić smutny świat, w którym ludzie posiadają specjalne moce, ale nie mogą z nich korzystać, ponieważ są zamykani w obozach. Jedna z więźniarek postanawia uciec i dołącza do grupy nastolatków stawiających opór rządowi.

Dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun, który wygląda naprawdę interesująco – już sam zarys fabularny przypomina X-Menów, a samo wykonanie podchodzi pod Stranger Things. Warto zaznaczyć, że producentami filmu są ludzie odpowiedzialni za serial stacji Netflix.

Tagi: