Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2018 16:10
Doom w 4K na PlayStation 4 Pro i Xbox One X. Zwiastun zapowiada atrakcje
1178V

Doom w 4K na PlayStation 4 Pro i Xbox One X. Zwiastun zapowiada atrakcje

Bethesda potwierdziła przygotowanie nowej aktualizacji do Doom. Tytuł z 2016 roku zostanie znacząco upiększony i wykorzysta dodatkową moc PlayStation 4 Pro oraz Xboks One X.

Od „ożywienia” Dooma minęło już sporo czasu. Tytuł w maju 2016 roku trafił na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, a w ubiegłym roku został przeniesiony na Nintendo Switcha. Aktualnie nie otrzymaliśmy informacji dotyczących potencjalnej kontynuacji lub fabularnych dodatków.

Bethesda E3 2018 Showcase potwierdzone. Znamy datę konferencji

Bethesda chce mieć pewność, że gracze nie zapomną o marce Doom, więc przygotowano specjalną aktualizację. Od 29 marca posiadacze PlayStation 4 Pro oraz Xboksów One X otrzymają możliwość poznania przygody w rozdzielczości 4K. 

„Każdy strzał z BFG, każdy zgon demona i każde uderzenie piłą łańcuchową trafiające w antropokuba – wszystko zobaczysz tak, jak jeszcze nigdy dotąd! Nieważne, czy to twój pierwszy raz, czy też ponownie wskakujesz w Strój Pretora, pokusa wkroczenia do Piekła, by zobaczyć je na własne oczy, będzie bardzo silna.”

Powyższymi słowami id Software zachęca graczy do ponownego zapoznania się z tytułem. W sumie jest to w pewien sposób ciekawostka, która pokazuje, że Bethesda chce mieć pewność, że nie zapomnimy o tym IP, więc może na tegorocznym E3 gruba zapowiedź kontynuacji? ;)

Na deser zobaczcie materiał z ulepszonego Dooma.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 4k Bethesda doom id Software PlayStation 4 Pro xbox one x