Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2018 14:25
Mutant Year Zero: Road to Eden na gameplayu. Rozkosz dla fanów XCOM-a
858V

Mutant Year Zero: Road to Eden na gameplayu. Rozkosz dla fanów XCOM-a

Miłośnicy serii XCOM powinni rzucić wszystkie obowiązki i oglądać pierwszy gameplay z Mutant Year Zero: Road to Eden. Bearded Lady przedstawiło fragment rozgrywki, który wygląda naprawdę nieźle, a umiejscowienie wydarzeń może zauroczyć.

Pod koniec ubiegłego miesiąca miałem okazję zapowiedzieć na portalu Mutant Year Zero: Road to Eden. Jest to taktyczna produkcja przygotowana przez byłych deweloperów odpowiedzialnych za serie Hitman oraz Payday.

Mutant Year Zero: Road to Eden wita się kapitalnym zwiastunem

W produkcji trafimy do „post-ludzkiej” Ziemi, która została zniszczona przez broń jądrową. Po tym jak opadł kurz, na planecie nie biegają już normalni ludzie, a rozpoczęła się walka o dominację nietypowych mutantów.

Autorzy podczas kreowania tytułu inspirowali się wspomnianym XCOM-em, ale jedną z większych różnic będzie fakt, że w Mutant Year Zero: Road to Eden otrzymamy dostęp tylko do kilku bohaterów, którzy zostaną z nami przez całą opowieść. Gra ma otrzymać pełnoprawną historię, w której gadający kurczak, czy też dzik odegrają znaczącą rolę.

Należy na pewno zwrócić uwagę, że bohaterowie przechadzają się swobodnie po terenie, a dopiero w momencie walki, akcja przechodzi na system turowy. Studio zaprezentowało również rozwój bohaterów za pomocą mutacji, czy też pozwala spojrzeć na „miasto mutantów”, w którym będziemy między innymi rozbudowywać bronie.

Mutant Year Zero: Road to Eden zostało zaprezentowane w ubiegłym miesiącu, ale premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Tytuł jednocześnie wskoczy na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bearded Lady gameplay Mutant Year Zero: Road to Eden