Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.03.2018 17:37
A Way Out. Kooperacyjny hicior wygląda lepiej niż na zwiastunach?
2056V

A Way Out. Kooperacyjny hicior wygląda lepiej niż na zwiastunach?

Kończący się właśnie tydzień obfitował w mnóstwo bardzo ciekawych premier, z których bez wątpienia największą było A Way Out - kooperacyjna perła dla fanów przygodowych gier akcji.

Często w naszej branży byliśmy świadkami takich sytuacji, w których to deweloperzy oszukiwali nas pierwszymi zwiastunami obiecując grafikę nierealną do osiągnięcia przez żadną z dostępnych na rynku konsol. 

Ostatecznie zawsze okazywało się, że naginano prawdę, aby podbić nasze zainteresowanie daną produkcją. Czy tak samo było z A Way Out? Według pierwszych porównań graficznych, okazuje się, że autorzy już od pierwszych zajawek  trzymali się bardzo blisko prawdy.

Okazuje się bowiem, że wersja sklepowa, a ta z materiałów promocyjnych są bardzo podobne, a miejscami to, co dostaliśmy do zakupu jest nieco lepsze niż pokazywały to zwiastuny. 

Tyczy się to zwłaszcza wszelkiego rodzaju tła, które ma obecnie znacznie więcej detali niż poprzednio - co niestety zostało okupione małymi cięciami w oświetleniu poszczególnych scen. Czy wyszło to grze na plus, czy na minus, oceńcie już sami oglądając wideo poniżej. 

A Way Out Reveal Trailer vs Retail PS4 Pro Graphics Comparison

Tagi: a way out ea originals Electronic Arts hazelight