Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2018 18:33
PlayStation 4 Slim i Xbox One S w promocji. Konsole w świetnych cenach
2082V

PlayStation 4 Slim i Xbox One S w promocji. Konsole w świetnych cenach

Wychudzone konsole aktualnej generacji wciąż cieszą się sporą popularnością, więc jeśli macie ochotę na PlayStation 4 Slim lub Xboksa One S, to możecie zainteresować się tą wiadomością. Oba urządzenia można wyrwać w lepszych cenach.

Na rynku są dostępne PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X, ale nie możemy zapomnieć, że PlayStation 4, PlayStation 4 Slim, Xbox One S i Xbox One dzielą biblioteki z „potężniejszymi braćmi”, więc bez problemu zagracie we wszystkie hity na wszystkich urządzeniach.

PSX Extreme 248 w sprzedaży od środy 28 marca

Właśnie z tego powodu niektórzy mogą zainteresować się nowymi promocjami. PlayStation 4 Slim w wersji 1TB na niemieckim Amazonie znajdziecie za 249 euro, więc biorąc pod uwagę podatek i darmową wysyłkę, konsolę kupicie za 1087 zł.

W Polsce takie pudełko można wyrwać za 1360-1439 zł, jednak szukając podobnych ofert natrafiłem na dwie ciekawe – NexCom oferuje PS4 Slim 1TB z grą FIFA 16 za 1179 zł, a TechSat24 posiada na stanie PS4 Slim 1TB z ToJesteśTy za 1198 zł. Zaznaczam, że nigdy wcześniej nie robiłem zakupów w tych sklepach, ale oba posiadają sporo pozytywnych opinii na Ceneo.

Z drugiej strony możecie zainteresować się Xboksem One S w wersji Real Madryt (specjalna naklejka) z Xbox Game Pass na 12 miesięcy i FIFA 18 za 840 zł z hiszpańskiego Microsoftu.

Cenę można jeszcze zmniejszyć do 684 zł, ale tutaj musicie trochę poklikać, ponieważ na początku należy nabyć 4 „0 EUR Xbox gift card” z SCDKey korzystając z kodu „3%SKsvip”, a następnie założyć na stronie Microsoftu nowe konto z hiszpańskimi danymi. Później na stronie redeem.microsoft.com realizujecie kody i kupujecie wcześniej wspomniany zestaw – pamiętajcie tylko, że podczas składania zamówienia należy podać polskie dane adresowe, a w trakcie finalizacji zamówienia powinna pojawić się opcja płacenia gotówką z giftcardów. Ostrzegam tylko, że nigdy nie robiłem zakupów w taki sposób.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/konsola-xbox-one-s-real-madrid-edition-xbox-game-pass-na-12-miesiecy-fifa-18-za-840-zlotych-mozliwe-684-zl/

Tagi: playstation 4 playstation 4 slim promocja Sony xbox one xbox one s

Nie przegap