Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2018 17:59
Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition w maju na PS4 i PC. Cisza o wersji na XOne
744V

Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition w maju na PS4 i PC. Cisza o wersji na XOne

Space Hulk: Deathwing w końcu trafi na konsolę. Streum On Studio potwierdziło datę premiery rozbudowanej wersji, która jednocześnie trafi na komputery osobiste. Firma niestety nie wspomina o edycji na Xboksa One.

Space Hulk: Deathwing zadebiutowało w ubiegłym roku na komputerach osobistych. Choć tytuł zapowiadał się naprawdę nieźle, to zgarnął oceny na poziomie 58%, ponieważ deweloperzy przygotowali krótką historię, nie dopracowali inteligencji kompanów, a w dodatku gra była pełna błędów.

Space Hulk: Deathwing - pierwsze recenzje studzą optymizm. Gra zawiera sporo błędów

Twórcy postanowili znacząco rozbudować grę i usunąć wszystkie niedogodności. Z tego powodu już 22 maja zadebiutuje Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition, który trafi jednocześnie na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Jeśli kupiliście podstawową wersję, to wszystkie dodatki otrzymacie w formie bezpłatnych DLC.

Sporą ciekawostką jest brak wersji na Xboksa One – jeszcze w ubiegłym roku pozycja zmierzała na trzy platformy, jednak bardzo możliwe, że autorzy postanowili skupić się aktualnie na dwóch sprzętach.

Enhanced Edition będzie zawierać nową klasę postaci, rozbudowany arsenał broni, kolejnych przeciwników, rozbudowany system personalizacji oraz nowe misje. Przygotowane zadania pozwolą śmiałkom zmierzyć się z questami generowanymi losowo – wydarzenia mogą być rozgrywane w pojedynkę lub w kooperacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: focus home interactive Space Hulk: Deathwing Streum On Studio