Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2018 20:30
Impact Winter w kwietniu na konsolach. Gra z ulepszeniami
584V

Impact Winter w kwietniu na konsolach. Gra z ulepszeniami

Mojo Bones potwierdziło ostateczną datę premiery Impact Winter w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Tytuł wskoczył na komputery osobiste w ubiegłym roku i autorzy wykorzystają cenną wiedzę do ulepszenia konsolowych edycji.

W maju ubiegłego roku Impact Winter trafił na komputery osobiste. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 62%, ale autorzy od razu po premierze pracowali nad znaczącym ulepszeniem produkcji. Właśnie z tego powodu gra została znacząco ulepszona.

Impact Winter w Encyklopedii PPE.pl

Dzisiaj mogę potwierdzić, że Impact Winter trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One już 5 kwietnia. Wydawca zdecydował się zaoferować wyłącznie wersję cyfrową, więc tytuł zadebiutuje na PlayStation Store oraz Xbox Store.

Mark Norman – współzałożyciel i dyrektor artystyczny w Mojo Bones –zaznaczył, że konsolowe wydanie Impact Winter korzysta z ogromu informacji zwrotnych, które deweloperzy otrzymali od graczy na PC. Twórcy w tym wypadku oferują znacznie lepsze wyzwanie i doświadczenie.

W Impact Winter gracze muszą przetrwać totalną zimę. Akcja rozgrywa się na naszej planecie ale Ziemia została trafiona przez asteroidę i przez to wydarzenie drastycznie została obniżona temperatura. Głównym bohaterem został Jacob, który musi przetrwać z innymi ocalałymi.  

Źródło: https://www.videogamer.com/news/impact-winter-release-date-announced-for-ps4-and-xbox-one

Tagi: Bandai Namco data premiery impact winter Mojo Bones

Nie przegap