Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2018 16:21
Gold Wireless Headset zadebiutuje w kwietniu. Sony prezentuje ulepszony sprzęt
1679V

Gold Wireless Headset zadebiutuje w kwietniu. Sony prezentuje ulepszony sprzęt

Japońska korporacja zdecydowała się ujawnić ostateczne szczegóły dotyczące Gold Wireless Headset. Udoskonalona konstrukcja trafi do pierwszych graczy już wkrótce, więc zainteresowani powinni zapoznać się z najważniejszymi informacjami.

Sony od wielu lat systematycznie przygotowuje nowe wersje swoich słuchawek i w ubiegłym miesiącu firma ujawniła przygotowanie Gold Wireless Headset. Dzisiaj możemy potwierdzić, że urządzenie trafi do europejskich sklepów 6 kwietnia.

God of War w złocie. Twórcy zakończyli prace nad grą

Pod wieloma względami Gold Wireless Headset przypomina Wireless Stereo Headset 2.0, ale inżynierowie z Sony postanowili dopieścić kilka elementów. Jedną z najważniejszych nowości są wielofunkcyjne, ukryte mikrofony, które znajdują się na prawej słuchawce – firma zdecydowała się dodać drugi „majk” chcąc zaoferować graczom lepsze odbieranie ich głosu. Oba urządzenia mają za zadanie zapewnić optymalną czystość dźwięku oraz zajmują się eliminacją szumów, więc w trakcie rozgrywki nasi znajomi usłyszą wyłącznie najważniejsze komunikaty.

Przedstawiciele PlayStation zajęli się również „zoptymalizowaniem wyglądu” i dzięki zmianom z Gold Wireless Headset bez najmniejszego problemu skorzystamy podczas rozgrywki na PlayStation VR – teraz otrzymamy pełną wygodę i jeszcze lepiej zatopimy się w świat wirtualnej rzeczywistości. Oczywiście chcąc podłączyć słuchawki do PSVR musimy skorzystać z kabla audio jack 3,5mm.

Gold Wireless Headset zaoferuje „oszałamiający, wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1” w grach na PlayStation 4, sprzęt dostosuje dźwięk do wybranych gier, a klienci otrzymają możliwość podłączenia słuchawek do PS4/PC/MAC dzięki adapterowi USB.  

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/03/22/check-out-the-new-enhancements-for-the-gold-wireless-headset-launching-6th-april/

Tagi: headset playstation 4 Sony technologie