Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2018 19:26
Afterparty na gameplayu. Pij z szatanem i twórcami Oxenfree
600V

Afterparty na gameplayu. Pij z szatanem i twórcami Oxenfree

W ubiegłym roku autorzy mocnego Oxenfree zapowiedzieli zupełnie nową produkcję. W Afterparty wypijemy kilka browarów z szatanem i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy fragment rozgrywki z tej produkcji.

Oxenfree zostało ciepło przyjęte przez branżę w 2016 roku. Night School opowiedziało mroczną przygodę w konwencji horroru, która zauroczyła wielu graczy. Produkcja trafiła w ostateczności na cztery platformy i autorzy rozpoczęli przygotowanie nowej historii.

Afterparty to nowa gra twórców Oxenfree. Naszym zadaniem będzie picie z szatanem

W Afterparty trafimy dosłownie do piekła. Głównymi bohaterami gry zostali Lola oraz Milo, czyli dwójka przyjaciół, którzy wspólnie umierają i trafiają do świata szatana. Jest to niezwykle trudna sytuacja, z której duet może wyjść obronną ręką – trzeba tylko pokonać gospodarza w konkursie picia.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy gameplay, który pokazuje, że Afterparty nie będzie znacząco różnić się od swojego poprzednika. Tutaj ponownie będziemy przemieszczać się po lokacjach, nad głowami protagonistów pojawią się charakterystyczne dymki, ale trudno odmówić tej propozycji jednego – ciekawego klimatu.

Propozycja Night School wskoczy na półki sklepowe w 2019 roku, ale aktualnie nie poznaliśmy jakichkolwiek szczegółów. Tytuł powstaje na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, jednak możemy śmiało przypuszczać, że autorzy stworzą również wersję na Nintendo Switcha.

Tagi: Afterparty gameplay Night School