Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2018 14:56
Sea of Thieves w redakcji PPE.pl - zobaczcie presspack przygotowany przez Microsoft Polska
1218V

Sea of Thieves w redakcji PPE.pl - zobaczcie presspack przygotowany przez Microsoft Polska

Microsoft Polska zaprosił piratów z PPE.pl do plądrowania wysp w Sea of Thieves. Z tej okazji otrzymaliśmy kuferek przepełniony słodkościami. Sprawdźcie ciekawy presspack przygotowany przez wydawcę.

Sea of Thieves to pierwsza produkcja Microsoftu, która w dniu premiery trafia również do Xbox Game Pass. Dzięki tej propozycji gracze mogą „kupić” grę za zaledwie 29 zł i wyruszyć w poszukiwaniu skarbów.

Recenzja Sea of Thieves

Microsoft Polska postanowił wykorzystać okazję i przygotować ciekawy presspack. W pakiecie znalazł się kod na Xbox Game Pass, kodeks piratów, czekoladowe monety oraz certyfikat przystąpienia do załogi Xbox:

„Zgodnie z kodeksem piratów Sea of Thieves zaświadcza się, że Kapitan Wojciech Umrzyk obejmuje komendę na okręcie Xbox”

Jest to na pewno ciekawe wykorzystanie motywu z gry, który w moim przypadku będzie idealnym miejscem na schowanie kilku padów z Xboksa One! ;)

Od siebie mogę tylko dodać, że w Sea of Thieves gram od wczoraj i w tym czasie zostałem już zjedzony przez rekina, ktoś chciał ukraść mi mój okręt, po zdobyciu skarbu zostałem zaatakowany przez inny statek i moje dobra zostały skradzione, a w międzyczasie ubiłem dziesiątki szkieletów. Rare stworzyło naprawdę unikalną produkcję.

Tagi: Microsoft microsoft polska presspack Sea of Thieves