Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2018 11:40
Onrush. Gameplay pokazuje dynamiczne wyścigi oraz założenia rozgrywki
821V

Onrush. Gameplay pokazuje dynamiczne wyścigi oraz założenia rozgrywki

Najnowsza gra byłych twórców Driveclub była prezentowana w ubiegłym tygodniu wybranym dziennikarzom, więc możemy spojrzeć na pierwsze fragmenty czystej rozgrywki. Onrush to nie są typowe wyścigi, ale niektórzy gracze mogą z radością przywitać taką koncepcję.

Miałem w ubiegłym tygodniu okazję pojawić się w Londynie na pokazie Onrush. Moje dokładne wrażenia przeczytacie w najnowszym numerze PSX Extreme, który trafi do sklepów już w przyszłym tygodniu, ale już teraz mogę wspomnieć, że Codemasters buduje bardzo ciekawą produkcję.

Onrush prezentuje się wyjątkowo dobrze. Gameplay ma zamknąć usta krzykaczom

W Onrush nie znajdziemy standardowych wyścigów, a po prostu weźmiemy udział w rywalizacji, która polega na zdobywaniu punktów dla swojej drużyny. Autorzy przygotowali między innymi zmagania polegające na zdobywaniu punktów dla swojej drużyny przez spalanie turbo.

Jak to wygląda? Zobaczycie już za chwilkę. W samym tekście wspominam jeszcze o kampanii, przedstawiam wszystkie warianty zabawy, mówię o personalizacji, czy też klasach samochodów i nie ukrywam przy tym, że propozycja Codemasters jest wyjątkowo ciekawa.

Już wkrótce wszyscy zainteresowani otrzymają możliwość sprawdzenia Onrush, poniewż jeszcze przed premierą odbędą się testy beta i Codemasters zaprosi do rywalizacji wszystkich posiadaczy PlayStation 4 i Xboksów One.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters gameplay onrush