Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2018 20:06
Residence of Evil: The Game zapowiedziane. Gra czerpie garściami z marki Capcomu
1106V

Residence of Evil: The Game zapowiedziane. Gra czerpie garściami z marki Capcomu

Capcom wciąż nie zaprezentował Resident Evil Remake 2, ale sympatycy wielkiej marki mogą również zainteresować się projektem studia MoonGlint. Autorzy ujawnili Residence of Evil: The Game, które wykorzystuje znane motywy.

Residence of Evil: The Game to horror przygotowany przez MoonGlint. Nad tytułem czuwają wierni fani uniwersum Resident Evil, którzy prowadzą kanał na YouTube o nazwie Residence of Evil i prezentują informacje dotyczące gier ze świata Capcomu.

Capcom podaje wyniki. Prawie 5 mln sztuk Resident Evil 7. Sprzedaż Marvel vs. Capcom: Infinite nie zachwyca

MoonGlint zaoferuje zupełnie nową historię, nowych bohaterów, ale umiejscowienie kamery, czy też przeciwnicy mają przypominać graczom o klasycznych horrorach. W trakcie rozgrywki będziemy rozwiązywać zagadki, trafimy na ukryte pomieszczenia oraz oczywiście na najróżniejszych oponentów.

Deweloperzy zapewniają, że „jest to gra stworzona przez fanów dla fanów Resident Evil” i produkcja będzie dostępna za darmo na komputerach osobistych. W późniejszym terminie może pojawić się wersja na konsole, ale aktualnie studio skupia się na jednej wersji.

Na dobry początek możemy spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki. Tytuł powstaje na Unreal Engine 4 i wygląda nieźle – oczywiście trzeba wziąć poprawkę na fakt, że autorzy nie posiadają ogromnego budżetu na stworzenie gry.

kenchi, dzięki za link!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Capcom moonglint residence of evil: the game Resident Evil zapowiedz