Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2018 22:02
Call of Duty: WWII z nową mapą za darmo. Zobaczcie porównanie z oryginałem
901V

Call of Duty: WWII z nową mapą za darmo. Zobaczcie porównanie z oryginałem

Sledgehammer Games zachęca do swojej strzelanki. Deweloperzy zdecydowali się rozdać za darmo lokację zatytułowaną Shipment 1944, którą powinni dobrze kojarzyć sympatycy  Call of Duty 4: Modern Warfare. To jedna z najlepszych aren do turniejów.

Choć świat wstrzymuje oddech na myśl o nadciągającym Call of Duty: Black Ops 4, to nie możemy zapomnieć, że Sledgehammer Games wciąż rozwija i ulepsza Call of Duty: WWII. Dzięki najnowszej aktualizacji otrzymacie za darmo nową lokacje.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered zadebiutuje w kwietniu?

Shipment 1944 trafiło do posiadaczy Przepustek Sezonowych trzy dni temu, jednak dopiero dzisiaj teren jest dostępna do wszystkich graczy na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Jest to odrestaurowana mapa z Call of Duty 4: Modern Warfare, która nosiła nazwę Shipment.

Prezent jest częścią wydarzenia inspirowanego Dniem Świętego Patryka – gracze mogą zdobyć nowy ekwipunek, uniformy, hełmy, malowania broni, a do gry trafiły również dwie nowe spluwy (pistolet maszynowy M-38 oraz karabin maszynowy MG 81) i obie otrzymały specjalne warianty. Wszystkie nowości zobaczycie na poniższym zwiastunie.

Tak jak wspomniałem we wstępie – pierwszy Shipment był idealną miejscówką dla małych turniejów, ponieważ jest to jedna z nielicznych miejscówek, na których zawodnicy mogli stale uczestniczyć w wymianie ognia podczas pojedynków 1v1 oraz 2v2.

Zachęcam również do spojrzenia na porównanie lokacji. Cycu tym razem wziął na warsztat Shipment i Shipment 1944, który został przez deweloperów odpowiednio „odpicowany”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Call of Duty: WWII trailer zwiastun

Nie przegap