Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2018 18:57
Oddworld: Soulstorm z tajemniczą zajawką. Prezentacja wkrótce?
903V

Oddworld: Soulstorm z tajemniczą zajawką. Prezentacja wkrótce?

Abe może powrócić już w przyszłym tygodniu. Twórcy opublikowali materiał, który pozwala szykować się na przyjemności. Wiele na to wskazuje, że gra zostanie wkrótce zaprezentowana szerokiej publiczności.

W marcu 2016 roku miałem okazję wspomnieć na portalu o zapowiedzi Oddworld: Soulstorm. W zasadzie od tego czasu czekamy na prezentację tytułu, która nadejdzie prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu.

Oddworld: Soulstorm. Klimatyczny zwiastun zapowiada najmroczniejszą odsłonę serii

Oddworld Inhabitants opublikowało poniższy materiał, który jest oczywiście typową zajawką. Film pozwala spojrzeć na kilka grafik koncepcyjnych, następnie widzimy datę „20 marca 2018 roku” i słyszymy charakterystyczny pierd ze śmiechem.

Czy w najbliższy wtorek w końcu zobaczymy Oddworld: Soulstorm? W przypadku 95% innych gier powiedziałbym „jasne, że tak!”, ale akurat Oddworld Inhabitants ma spory problem z zapowiadaniem swoich tytułów i autorzy zdecydowanie za długo karmią nas takimi drobniakami.

Mam mimo wszystko nadzieję, że w końcu zerkniemy na konkretny zwiastun, a może nawet rozgrywkę z nowej przygody Abe’a? W końcu najwyższy czas na powrót do tego niezwykłego uniwersum.

Nie możemy w końcu zapomnieć, że Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty! (przygotowane przez Just Add Water) było wprost fantastyczne. Jest to mocny remake pierwszej przygody sympatycznego bohatera.

Źródło: YouTube.com

Tagi: