Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2018 15:31
Nindies Showcase zapowiedziane. Nadciąga pokaz gier na Nintendo Switch
909V

Nindies Showcase zapowiedziane. Nadciąga pokaz gier na Nintendo Switch

Nintendo ponownie zaprasza graczy na wydarzenie, dzięki któremu poznamy nadciągające produkcje na Nintendo Switcha. Firma skupi się na niezależnych grach, więc możemy liczyć na kilka mocnych tytułów zmierzających na japońską konsolę.

8 marca odbył się Nintendo Direct, na którym poznaliśmy między innymi Super Smash Bros. przygotowane na Nintendo Switch. To jednak nie koniec produkcji zmierzających na konsolę Japończyków i kolejne poznamy już wkrótce.

Nintendo Direct wszystkie informacje. Crash, Smash, Dark Souls i więcej

Nindies Showcase Spring 2018 odbędzie się 20 marca, czyli już w następny wtorek. Japońska korporacja rozpocznie wydarzenie o 17:00 i w trakcie show zobaczymy tytuły przygotowane przez niezależnych deweloperów na Nintendo Switcha.

To kolejna impreza z serii Nindies Showcase, która potwierdza bardzo dobrą relację Nintendo z zewnętrznymi twórcami. Autorzy indyków w zasadzie od premiery urządzenia chwalą wsparcie Japończyków, którzy zmienili podejście względem Nintendo Wii U.

Aktualnie trudno przewidzieć, jakie gry zostaną zaprezentowane, ale możecie mieć pewność, że relacja z imprezy odbędzie się na naszym portalu, więc już teraz zapraszam czytelników na wspólne oglądanie widowiska.

Źródło: Twitter.com

Tagi: nindies Nintendo Nintendo Switch