Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2018 20:30
Earthfall na PlayStation 4 i Xbox One. Kooperacyjny shooter z kosmitami
1392V

Earthfall na PlayStation 4 i Xbox One. Kooperacyjny shooter z kosmitami

Holospark dopracowuje kooperacyjny shooter pełen przerażających kosmitów w wersji na komputery osobiste, ale twórcy już teraz zapowiadają nowe wydanie. Earthfall trafi w tym roku na PlayStation 4 i Xboksa One.

Earthfall to sieciowy, kooperacyjny shooter przygotowany i wydany przez studio Holospark. Autorzy zdecydowali się zaoferować graczom walkę z przerażającymi kosmitami. Akcja tytułu zaprowadza śmiałków na „koniec świata”.

Scavengers to kooperacyjny shooter od twórców Halo. Autorzy mają ogromne plany

W Earthfall gracze tworzą czteroosobowe zespoły, które biorą udział w najróżniejszych zadaniach i walczą z najeźdźcami. Każdy z bohaterów korzysta z własnych umiejętności i potrafi w swój unikalny sposób poradzić sobie z przeciwnikami.

W trakcie rozgrywki gracze muszą tworzyć specjalne bazy, przygotowywać barykady i tym samym blokować hordy wrogów. Podczas zmagań śmiałkowie mogą korzystać z zaawansowanych drukarek 3D, dzięki którym może powstać ponad 20 różnych rodzajów oręża.

W Earthfall została przygotowana kampania, która zachęca do ponownej rozgrywki – za każdym razem zainteresowani mogą doświadczać nowych misji, czy też najróżniejszych, losowych wydarzeń.

Studio potwierdziło chęć wrzucenia Earthfall na konsole, jednak na premierę musimy jeszcze zaczekać. Wersja na PlayStation 4 i Xboksa One zadebiutuje w drugiej połowie roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Earthfall Holospark screeny zapowiedz zwiastun