Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2018 15:28
Hellblade: Senua’s Sacrifice w dobrej cenie. Promocja na PSN
2833V

Hellblade: Senua’s Sacrifice w dobrej cenie. Promocja na PSN

Jedna z najmocniejszych produkcji ubiegłego roku właśnie wylądowała w najnowszej promocji na PlayStation Store. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Hellblade: Senua's Sacrifice, to powinniście sięgnąć do kieszeni, bo takiej okazji nie można przegapić.

Hellblade: Senua's Sacrifice trafił na rynek w sierpniu ubiegłego roku. Gra aktualnie jest dostępna na PlayStation 4 i komputerach osobistych, ale wiele na to wskazuje, że już wkrótce tytuł zawędruje również na Xboksa One.

Hellblade: Senua's Sacrifice może zadebiutować na Xbox One

Zanim jednak otrzymamy konkretną zapowiedź, możecie zapoznać się z Ofertą Tygodnia. Hellblade: Senua's Sacrifice trafiło do promocji Sony, dzięki której kupicie tytuł za zaledwie 79 zł.

Jest to dokładnie 36% rabat (ze 125 zł) i bez wątpienia warto w tej sytuacji zainteresować się grą. To nie jest mistrzostwo świata pod względem rozgrywki, niektóre elementy pod koniec opowieści męczą, ale właśnie historia prezentuje fenomenalny poziom… Może nawet nie sama historia, a jej przedstawienie, ponieważ główna bohaterka gry cierpi na chorobę psychiczną, przez którą odbiera świat w bardzo niepokojący sposób i gracz ma okazję tego doświadczyć.

Muszę jednocześnie wspomnieć, że Hellblade: Senua's Sacrifice jest tytułem „na jeden raz”, który potrafi wymęczyć. To nie jest zabawna przygoda pełna różowych jednorożców, więc zainteresowanych zapraszam na poniższy zwiastun. Film prezentuje założenia gry - pamiętajcie tylko o włączeniu dźwięku.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: hellblade: senua's sacrifice playstation 4 playstation store