Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.03.2018 13:01
Monster Hunter World. Wielka darmowa aktualizacja już za kilka dni. Nowa bestia, questy i szybsze loadingi
990V

Monster Hunter World. Wielka darmowa aktualizacja już za kilka dni. Nowa bestia, questy i szybsze loadingi

Pierwsza duża aktualizacja do Monster Hunter World ma zostać opublikowana już za kilka dni.

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera pierwszej, wielkiej aktualizacji Monster Hunter World.

Recenzja Monster Hunter World

Dokładnie 22 marca fani Monster Hunter World otrzymają kilka ważnych nowości. Przede wszystkim bestiariusz gry zostanie wzbogacony o Deviljho (bestię możecie zobaczyć na trailerze i w naszej galerii). Ponadto będziemy mogli zmienić wygląd posiadanego już bohatera. Niestety tę czynność wykonamy tylko jeden raz. Wygląda na to, że za kolejne "bilety" na zmianę wyglądu bohatera trzeba będzie już zapłacić w formie mikrotransakcji.

Aktualizacja ma też wprowadzić funkcję szybkiego powrotu do hali zgromadzeń po zaliczeniu questa. Doczekamy się również szeregu poprawek w balansie mocy broni, przyspieszonych loadingów, opcji powiększenia rozmiaru czcionki, nowych Event Questów i świeżej broni.

Aktualizacja będzie gratisowa dla wszystkich posiadaczy Monster Hunter World. Warto w tym miejscu przypomnieć, że doczekamy się za jakiś czas również cross-overa z Devil May Cry. Dzięki temu polowanie na dinusie przeprowadzimy w Monster Hunter World w skórze Dantego. Taka atrakcja ma zostać udostępniona fanom w najbliższych miesiącach.

Wszystkie nowości dostępne w aktualizacji do Monster Hunter World zostały ujawnione w poniższym livestreamie, urządzonym przez Capcom.

Tagi: aktualizacja Capcom Monster Hunter World patch