Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2018 18:35
Wolfenstein II: Wyczyny kapitana Wilkinsa debiutują, więc oglądamy zwiastun pełen martwych nazistów
846V

Wolfenstein II: Wyczyny kapitana Wilkinsa debiutują, więc oglądamy zwiastun pełen martwych nazistów

Na trzech platformach debiutuje dzisiaj trzeci dodatek do najnowszej produkcji MachineGames, więc z tej okazji oglądamy premierowy zwiastun. Na materiale nie brakuje krwawych scen z nazistami w rolach głównych.

Wolfenstein II: The New Colossus nie zawiodło oczekiwań sympatyków fabularnych shooterów, ponieważ autorzy przygotowali długą i pełną akcji przygodę. Studio jeszcze przed premierą zapowiedziało stworzenie trzech dodatkowych historii, ale ich jakość znacząco odbiega od podstawki.

Wolfenstein II: The New Colossus - recenzja gry

Tak było w przypadku pierwszego oraz drugiego dodatku, więc możemy się spodziewać, że ponowne „atrakcje” czekają na nas w trzecim rozszerzeniu, które właśnie trafiło na trzy platformy.

Główny bohater musi teraz zająć się „nazistowską, śmiercionośną bronią, która została zbudowana przez nazistów i jest używana przez nazistów, a wkrótce zostanie pokryta trupami nazistów” – te słowa pojawiają się w zwiastunie i pewnie zachęcą posiadaczy Przepustek Sezonowych do pobrania nowej zawartości.

Ja mam tylko nadzieję, że MachineGames rozpoczęło już przygotowanie kolejnej, pełnoprawnej przygody, która pozwoli nam przeżyć naprawdę mocną opowieść… Warto pamiętać, że Szwedzi od 2014 roku rozwijają uniwersum Wolfenstein i w przypadku wielkich historii jeszcze nie zawiedli.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda MachineGames Wolfenstein II: The New Colossus zwiastun