Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2018 19:06
Hearthstone: Wiedźmi Las to nowy dodatek. Znamy zawartość i mamy zwiastun
656V

Hearthstone: Wiedźmi Las to nowy dodatek. Znamy zawartość i mamy zwiastun

Blizzard zaprezentował wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącego rozszerzenia do Hearthstone. W kwietniu gra zostanie rozszerzona o nowy pakiet zatytułowany „Wiedźmi Las”. Poznajcie wszystkie szczegóły dotyczące przygotowywanych nowości.

Twórcy Hearthstone wciąż pracują nad rozwojem swojej wielkiej karcianki. Gra już wkrótce otrzyma rozszerzenie, które została ujawnione na ciekawym materiale. Jednocześnie Blizzard ujawnił konkrety dotyczące DLC.

HearthStone z Rokiem Kruka. Materiał wideo i pierwsze grafiki

W Hearthstone: Wiedźmi Las obudzi się tajemnicza siła, która zaprowadzi graczy do tytułowego miejsca. Dodatek zadebiutuje w kwietniu i pozwoli zawodnikom zebrać 135 przerażających kart i jednocześnie deweloperzy za ich pomocą wprowadzą do gry zupełnie nowe mechaniki rozgrywki.

„Pod wpływem mrocznej magii mieszkańcy kniei przypuścili atak na stolicę Gilneas, jednego z królestw Azeroth. Jednak królowi Gennowi Szarogrzywemu i jego wilkołaczym poddanym daleko do potulnych baranków. Dla mieszkańców Gilneas, którzy za sprawą klątwy przekształcają się w zdziczałe, podobne do wilków bestie zwane worgenami, walka jest częścią zwierzęcej natury. Uzbrojeni w kły i pazury szykują się do wyprawy w głąb Wiedźmiego Lasu. Gracze Hearthstone wkrótce dołączą do watahy i pomogą Gilneanom zmierzyć się z leśnymi potwornościami.”

Chcąc przetrwać w lesie gracze muszą korzystać z nowych sztuczek – między innymi z Echa. Karty posiadające „Echo” można zagrywać wielokrotnie, czyli zagrywając stronnika lub rzucając zaklęcie zrobimy to w ciągu jednej tury nawet kilka razy. Jedynym problemem będą punkty many.

Fani Hearthstone otrzymają dwa tygodnie na przygotowanie się przed wyruszeniem na „Potworne łowy” – jest to nowy tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza, w którym obrońcy królestwa wyprawią się w głąb Wiedźmiego Lasu, by raz na zawsze zdusić czyhające tam zło.

Standardowo nowe karty będą dostępne na komputerach z systemami Windows oraz Mac i urządzeniami mobilnymi (iOS/Android). Gracze otrzymają możliwość zdobywania nowych kart na Arenie, kupią je za złoto w grze lub za prawdziwą gotówkę. Zainteresowani mogą skorzystać nawet z promocji – do dnia premiery zestaw 50 pakietów jest dostępny w cenie 49,99 euro.

Na deser możecie zapoznać się z ciekawym zwiastunem, który zapowiada Hearthstone: Wiedźmi Las.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Blizzard dlc dodatek Hearthstone zwiastun

Nie przegap