Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2018 20:14
RaportGruchy: Far Cry 5, Dragon's Crown Pro, Scribblenauts Showdown, Anthem, Ni no Kuni II i więcej
1094V

RaportGruchy: Far Cry 5, Dragon's Crown Pro, Scribblenauts Showdown, Anthem, Ni no Kuni II i więcej

Każdy z nas ma tylko dwie łapy, doba ma tylko 24 godziny, a czasami jesteśmy zasypywani materiałami, którymi nie możemy się z Wami podzielić w „normalny” sposób. Właśnie z tego powodu w te ciekawsze dni, pojawi się na portalu pewne podsumowanie, które ma na celu przedstawienie dodatkowych informacji. Zapraszam na pierwszy i może nie ostatni RaportGruchy.

Kingdom Come: Deliverance podsumowuje

Z samego rana informowaliśmy naszych czytelników o łatce 1.3 do Kingdom Come: Deliverance, więc jest to dobry moment na zaprezentowanie zwiastuna z ocenami. Twórcy chwalą się opiniami i pozwalają spojrzeć na kilka ładnych miejscówek  

Niemieckie legendy w PES 2018

Konami wciąż rozwija PES 2018 i do produkcji trafiły dwie nowe „legendy”. Oliver Kahn oraz Lother Mattheus zostaną nowymi zawodnikami trybu myClub od 15 marca 2018 roku. Z tej okazji możemy spojrzeć na mały zwiastun.

PixARK sprawdzimy w marcu

Klon ARK: Survival Evolved dla młodszej publiczności trafi do programów Early Access oraz Xbox Game Preview już 27 marca. Tytuł pod wieloma względami oferuje identyczną zabawę jak gra studia Wildcard.

Lara biega w Rise of the Tomb Raider

Wciąż czekamy na wielką prezentację nowej przygody Lary Croft, ale jeśli macie wolną godzinę, to możecie spojrzeć na wyjątkowo szybkie ukończenie Rise of the Tomb Raider. Przygoda kończy się po zaledwie 58 minutach.

Luigi's Mansion 3DS vs. GameCube

W ubiegłym tygodniu Nintendo na Nintendo Direct potwierdziło kilka portów. Jednym z ciekawych „powrotów” jest Luigi's Mansion, który pierwotnie trafił na „kostkę” Japończyków. Zerknijcie na ciekawe porównanie.

Tak rozpoczyna się Assassin's Creed Origins: Curse of the Pharaoh

Po 12:00 mogliście na naszym portalu spojrzeć na kapitalny zwiastun fabularnego rozszerzenia do Assassin's Creed Origins, a teraz nadszedł czas na gameplay. Zainteresowani mogą spojrzeć na sam początek opowieści.

Alexa i Katie to nowa produkcja platformy Netflix

23 marca na platformie Netflix zadebiutuje nowy serial. Tytułowe bohaterki to młode dziewczyny, które rozpoczynają naukę w liceum. Odnoszę wrażenie, że nie będzie to największy hit stacji, jednak niektórzy mogą zainteresować się „tajemnicą” Alexy.

Fragment z The Raven Remastered

KING Art Games zdecydowało się odświeżyć The Raven. Produkcja trafi 13 marca na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, a powyżej zobaczycie fragment rozgrywki z produkcji.

Dragon's Crown Pro w planie wydawniczym firmy Cenega

15 maja do sprzedaży na terenie naszego kraju trafi Dragon's Crown Pro. Gracze otrzymają możliwość kupienia Battle-Hardened Edition w podwójnej, japońsko-angielskiej wersji językowej (dubbing). Limitowane wydanie Battle-Hardened Edition, które pojawi się na premierę gry, będzie zawierało podstawową grę, zestaw 7 kart umiejętności i przepiękny, metalowy steelbook. Ten wyjątkowy dodatek, z dwóch stron ozdobiony wyjątkowymi grafikami z gry, wraz z całą zawartością Battle-Hardened Edition to idealna propozycja dla graczy-kolekcjonerów.

Scribblenauts Showdown na premierowym zwiastunie

9 marca zadebiutowało Scribblenauts Showdown, więc Warner Bros. zdecydowało się przygotować premierowy zwiastun. Materiał przedstawia założenia tytułu i może zainteresować niektórych graczy.

Drew Karpyshyn ponownie opuszcza BioWare. Anthem poradzi sobie z tą stratą

Uważany za jednego z ojców serii Mass Effect, Drew Karpyshyn, postanowił ponownie opuścić BioWare. Deweloper będzie teraz pracował dla Fogbank Entertainment nad wciąż niepotwierdzonym tytułem, ale ta sytuacja podobno nie wpłynie na Anthem. Casey Hudson podkreślił, że chociaż Drew wniósł sporo do najnowszej pozycji BioWare, to jednak zakończył swoją część pracy, ale główni scenarzyści wraz ze swoimi zespołami nadal wykonują niesamowitą pracę i rozwijają ten wielki świat.

Super Daryl Deluxe zadebiutuje 10 kwietnia. Zobaczcie zwiastun

15-godzinna przygoda Daryla ma w końcu datę premiery. Jest to połączenie przygodówki z RPG i brawlerem, a podczas opowieści poznamy dobrze tytułowego bohatera, który będzie rywalizował z wieloma przeciwnikami.

Far Cry 5 na terenie Jacoba

Jacob Seed to 44-letni weteran amerykańskiej armii, który jest jednocześnie bratem głównego antagonisty Far Cry 5 – zadaniem Jacoba jest ochrona włości Bramy Edenu. Najnowszy fragment rozgrywki pozwala spojrzeć na jego ziemię.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom  – tak buduje się królestwo

Jednym z elementów Ni no Kuni II: Revenant Kingdom jest możliwość rozbudowywania własnego królestwa. Najnowszy gameplay pozwala dokładnie zapoznać się z tym elementem.

Tagi: