Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2018 16:29
Far Cry 5 otrzymało polską stację radiową w Spotify
1204V

Far Cry 5 otrzymało polską stację radiową w Spotify

Hope County FM to nowa stacja radiowa przygotowana dla największych sympatyków serii Far Cry. Ubisoft Polska zdecydował się na ciekawą inicjatywę, dzięki której zainteresowani mogą zgarnąć między innymi cztery zestawy PlayStation 4 Pro z grą.

Na Spotify zadebiutowało Hope County FM, które jest określane jako „niepokorna radiostacja”. Jej zadaniem jest wprowadzenie gracza w świat Far Cry 5, a dzięki specjalnie przygotowanym audycjom wczujecie się w klimat Montany.

Poradnik do Far Cry 5

27 marca odbędzie się premiera Far Cry 5, więc z tej okazji wszyscy miłośnicy uniwersum Ubisoftu mogą zapoznać się z Hope County FM. Jest to stacja radiowa, która dwa razy w tygodniu przedstawi historie mieszkańców Hope County, opowieści o Montanie, która jest miejscem akcji Far Cry 5 oraz wywiady ze znanymi twórcami polskiego Youtube’a – AdBusterem i Rojsonem, a także specjalistą od sztuki przetrwania – Konstantym Młynarczykiem. Gospodarzem audycji w Hope County FM jest Maciej 'sawik' Sawicki, dziennikarz i host esportowy. 

W trakcie audycji otrzymacie niepowtarzalną okazję posłuchania „dużej dawki energetycznej, amerykańskiej muzyki”, która na pewno zainteresuje miłośników gitarowych i elektronicznych brzmień.

Będzie to nie tylko okazja do wczucia się w klimat Far Cry 5, ale gracze mogą liczyć na spore nagrody – na specjalnie stworzonej stronie www.hopecountyfm.pl będzie możliwość zdobycia czterech zestawów PlayStation 4 Pro wraz z grą Far Cry 5, uzupełnionych o unikatowe gadżety oraz egzemplarze wyjątkowej Księgi Josepha Seed’a.

Muzykę możecie posłuchać za pośrednictwem tego odnośnika.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: far cry 5 spotify Ubisoft