Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2018 15:42
Westworld z własną grą. Warner Bros. zaprasza do rejestracji
943V

Westworld z własną grą. Warner Bros. zaprasza do rejestracji

Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat już wkrótce będzie kontynuowany. Westworld powróci na HBO pod koniec kwietnia i z tej okazji fani mogą zapoznać się ze specjalną produkcją. Warner Brothers Interactive Entertainment zaprasza śmiałków do rejestracji.

2 października 2016 roku na HBO został wyemitowany pierwszy odcinek serialu Westworld. Za produkcję odpowiadają Jonathan Nolan oraz Lisa Joy, a projekt jest adaptacją filmu Świat Dzikiego Zachodu z 1973 roku, stworzonego przez Michaela Crichtona.

Zwiastun Westworld 2

22 kwietnia odbędzie się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu Westworld i z tej okazji już wkrótce zadebiutuje produkcja przygotowana przez Warner Bros. Nie możemy w tym wypadku liczyć na wyjątkową oprawę i debiut na konsolach aktualnej generacji, ale koncepcja tytułu na urządzenia mobilne wygląda ciekawie.

Warner Brothers Interactive Entertainment potwierdziło nawiązanie współpracy z producentami i scenarzystami Westworld, dzięki której przygotowana gra ma „uzupełniać i powiększać bogatą głębię serii”. W tytule wcielimy się w młodego pracownika firmy Delos, który będzie zarządzał całym Delos Park Training Simulation. Podczas rozgrywki otrzymamy możliwość kontrolowania całego obiektu i będziemy zaspokajać pragnienia gości.

Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery, ale Warner Bros. zaprasza do „wstępnej rejestracji”, dzięki której zostaniemy powiadomieni o premierze, a jednocześnie otrzymamy „bonusy na start” – zainteresowanych odsyłam na stronę.

Już teraz produkcją zainteresowało się ponad 250 tysięcy graczy, a deweloperzy przygotowali kolejne „progi”, dzięki którym możemy odblokować dodatkowe elementy. Poniżej zobaczycie krótki fragment rozgrywki.

Źródło: Twitter.com

Tagi: hbo Warner Bros. Westworld