SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2018 20:20
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xbox One X w 4K. Nowa wersja chwalona przez specjalistów
3698V

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xbox One X w 4K. Nowa wersja chwalona przez specjalistów

Microsoft ponownie nie zawiódł ulepszając kilka klasyków z Xboksa 360 za pomocą mocy Xboksa One X. Najlepszym przykładem tych słów jest Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, który wygląda zdumiewająco dobrze i gra oferuje znaczący wzrost jakości względem poprzedniej generacji.

Ulepszanie tytułów wrzuconych do Wstecznej Kompatybilności może wydawać się głupim pomysłem, jednak poniższy materiał pokazuje, że Microsoft oferuje „drugie życie” wielu produkcjom. To kapitalna okazja do zapoznania się z tytułem po latach.

Xbox One X + 2 kontroler + 2 gry w atrakcyjnej cenie

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xboksa 360 został przygotowany niemal od podstaw. CD Projekt RED musiał dostosować tytuł do możliwości Xboksa 360, czyli konsoli z 2005 roku – warto w tym miejscu zaznaczyć, że gra Polaków zadebiutowała na konsoli w kwietniu 2012 roku.

Edycja na poprzednią generację działała w rozdzielczości 1280x672, a teraz gracze otrzymują 9 razy lepszą jakość obrazu i gra śmiga w 3840x2016 z rozciągnięciem pionowym do pełnej rozdzielczości 4K. Nie możemy oczywiście liczyć na jakość „ultra” na PC, jednak i tak tytuł w wersji na Xboksa One X pozytywnie zaskakuje i oferuje naprawdę dobrą oprawę.

Ulepszenia można dostrzec również w przypadku płynności animacji – gra nadal działa w 30 klatkach na sekundę, jednak wersja na Xboksa 360 miała problem z utrzymaniem tej liczby. Odsłona na Xbox One X działa znacznie lepiej.

Poniższy tekst najlepiej opisuje pracę Microsoftu:

„Wiedźmin 2 na Xbox One X zapewnia potężne ulepszenia wizualne w połączeniu z wyraźnym wzrostem liczby klatek na sekundę.”

Tagi: