Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2018 20:51
Far Cry 5 z limitowanymi słuchawkami
728V

Far Cry 5 z limitowanymi słuchawkami

Ubisoft nie marnuje okazji. Firma przedstawiła dwa headsety, które będą towarzyszyć premierze Far Cry 5. Urządzenia trafią do ogólnej sprzedaży, więc miłośnicy serii Far Cry mogą szykować się na strzelanie do sekciarzy słuchając ich jęków na nowym sprzęcie.

Far Cry 5 zadebiutuje na rynku 27 marca, więc Ubisoft odkrywa już ostatnie karty związane z produkcją. W tym tygodniu poznaliśmy edytor map oraz szczegóły Przepustki Sezonowej – w tym drugim wypadku otrzymamy trzy historie.

Far Cry 5. Premiera, cena, edycja kolekcjonerska, wymagania, opinie

Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition to specjalne słuchawki wyposażone w odłączany i regulowany mikrofon o wysokiej jakości oraz jednostkę sterującą Y Sound Commander, która pozwala wyciszyć mikrofon, czy też zadbać o odpowiednią głośność. Urządzenie wyposażone w 60mm przetworniki zostało wycenione na 99,99 dolarów (około 335 zł).

Natomiast Y-300 Far Cry 5 Edition jest odrobinę biedniejsza – klient nie otrzyma Y Sound Commander, producent wykorzystał 50mm przetwornik i zainteresowani mogą liczyć na „technologię podwójnego elektroakustycznego wzmocnienia basów”. Za sprzęt zapłacimy 59,99 dolarów (około 203 zł).

Oczywiście oba headsety zostaną odpowiednio ozdobione – twórcy wykorzystają motyw z Far Cry 5, który pojawi się na zewnętrznej oraz wewnętrznej stronie słuchawek. Aktualnie nie możemy potwierdzić, czy propozycja trafi do Polski.

Źródło: https://www.dualshockers.com/official-far-cry-5-limited-edition-headphones-revealed/

Tagi: