Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2018 18:02
Donkey Konga powróci. Nintendo pracuje nad bębnami i klawiaturą dla Nintendo Switch
907V

Donkey Konga powróci. Nintendo pracuje nad bębnami i klawiaturą dla Nintendo Switch

Kolejny wyciek przed dzisiejszym Nintendo Directem? W Sieci pojawiły się konkretne informacje oraz materiały prezentujące dodatkowe urządzenia dla Nintendo Switcha. Gracze mogą szykować się na wielki powrót Donkey Konga.

Donkey Konga to specjalna seria gier muzycznych, która została zapoczątkowana w 2003 roku. W kolejnych dwóch latach zadebiutowały trzy części i wszystkie tytuły trafiły wyłącznie na Nintendo GameCube’a.

Mario Tennis Aces. Data premiery, szczegóły, okładka i screeny wyciekły przed Nintendo Direct

Wiele na to wskazuje, że seria już wkrótce powróci, ponieważ w Sieci znalazły się dokładne szczegóły dotyczące dwóch patentów – bębnów Donkey Konga oraz klawiatury i w obu przypadkach są to urządzenia przygotowane dla Nintendo Switcha.

Warto na pewno zaznaczyć, że Nintendo wysłało stosowne dokumenty do Biura Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych w sierpniu ubiegłego roku, ale „dość niespodziewanie” informacje pojawiły się dzisiaj… Przed Nintendo Directem.

Trudno powiedzieć, czy będzie to zupełnie nowa odsłona, odświeżona wersja, a może pierwsza gra z Virtual Console z GameCube’a na Nintendo Switch, ale możecie mieć pewność, że Nintendo ma w planach powrót marki Donkey Konga.

Donkey Konga

Źródło: Twitter.com

Tagi: