Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2018 13:46
Farm Manager 2018 zadebiutuje w kwietniu. Znamy szczegóły wydania
675V

Farm Manager 2018 zadebiutuje w kwietniu. Znamy szczegóły wydania

Wszyscy farmerzy muszą szykować ciągniki na kwiecień. Cenega przedstawiła ostateczną datę premiery rolniczej produkcji, która trafi na komputery osobiste już w przyszłym miesiącu. Z tej okazji znamy również szczegóły wydania.

Farm Manager 2018 to rolnicza gra ekonomiczna przygotowana przez łódzkie studio Cleversan Software. Tytuł pozwala zarządzać własnym gospodarstwem oraz jego pracownikami. Gra trafi na polski rynek dzięki wydawnictwu Cenega i gracze mogą liczyć na polską lokalizację.

Shining Resonance Refrain zmierza na Zachód. Ulepszona wersja japońskiego RPG-a

Produkcje związane z życiem na farmie wciąż cieszą się w Polsce fantastycznym zainteresowaniem i już 6 kwietnia miłośnicy takiej zabawy otrzymają możliwość zapoznania się z Farm Manager 2018. Produkcja łódzkiego studia pozwala zostać właścicielem dobrze prosperującego gospodarstwa i podczas rozgrywki naszym zadaniem jest tworzenie produktów, które później możemy sprzedawać z zyskiem.

Cenega właśnie potwierdziła, że edycja premierowa będzie zawierać okładkową grafikę drukowaną w technologii soczewkowej ukazującą zmiany pór roku oraz drukowany dwustronny kalendarz rolnika zawierający daty zbiorów, świąt i najważniejszych rolniczych wydarzeń. Te przyjemności będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Farm Manager 2018 zawiera ponad 40 budynków gospodarczych i przetwórni, ponad 20 upraw do wyboru, 9 gatunków zwierząt hodowlanych, blisko 40 specjalistycznych maszyn, 3 tryby rozgrywki i 15 scenariuszy oraz zmienną pogodę i porę roku.

Podczas rozgrywki gracz może uprawiać najróżniejsze dobra, zatrudniać pracowników i podnosi ich umiejętności, hodować zwierzęta i dbać o ich zdrowie, kupować nowe i używane maszyny, budować fabryki i inwestuje w przetwórnie, tworzyć własne mody do gry i dzielić się nimi z innymi sympatykami farmy.

W sklepach dostępny będzie także zestaw Pakiet Farmera – zawierający 2 gry: Farm Manager 2018 oraz Polska Farma 2017.

Farm Manager 2018

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega farm manager 2018 PlayWay zapowiedz